Kupte novou knihu svým dětem!

Superhrdinové jako aktéři vzniku světa. O tom je dětská kniha Řekni mi, jak vznikl svět od Jana Seiferta
Arees tvoří Slunce

S knihou Řekni mi, jak vznikl svět se děti ocitnou ve světě mocných hrdinů, které tak zbožňují a obdivují. Určitě si pamatujete pocit, kdy jste příběhu úplně propadli a toužili mít schopnosti či charakter knižních postav. Umožněte takový pocit zažít vašim dětem v příběhu o stvoření světa. Kniha Řekni mi, jak vznikl svět bude bavit děti ve věku 512 let.

Obrázky v knize za pomocí aplikace ožijí

Slyšeli jste někdy o rozšířené realitě? Pomocí aplikace Arloopa, se vám obrázky dají do pohybu. Stačí zapnout aplikaci a namířit scener nad jakýkoliv obrázek v knize. Ten se vám v zápětí rozpohybuje. Doporučujeme mít na mobilu zapnutý i zvuk.

Kupte knihu jako dárek

Kniha vhodná pro děti od 5. do 12. let

Cena knihy: 249,-

Komiksové ilustrace, omalovánky i prostor pro dětskou tvorbu

Kniha je plná pro děti atraktivních komiksových ilustrací, takže si čtenáři mohou lépe představit vizáž bohů i konkrétní situace z knihy.

Knížka, mimo rozšířené reality, navíc obsahuje i omalovánky, kde si mladí čtenáři mohou Árese, Artemis a ostatní postavy vybarvit podle svého přání a fantazie.

Několik listů v knize obsahuje krátké zadání s volným prostorem, aby si do nich mohly děti kreslit anebo si vymyslet vlastní zadání a nakreslit si svého superhrdinu nebo padoucha.

Omalovánky v knize Seiferta
Dítě si čte pohádku Seiferta
Čtení kultivuje dětskou osobnost

Co získají dnešní děti čtením knih v digitálním světě plném videoher a filmů? Čtení posílí jejich slovní zásobu a vyjadřování, empatii, logické i kritické myšlení. Děti se naučí soustředit, a tím pádem se lépe učit ve škole. Nejen proto by každé dítě mělo číst pravidelně.

Knížka podporuje i dětskou kreativitu a děti mohou skrz četbu objevit témata, o kterých se budou chtít dozvědět více. Počáteční zájem o vznik světa a vesmír se může v budoucnosti přetransformovat v četbu populárně naučné literatury, stejně jako se obdiv pro silné a hrdé bohy může proměnit v zájem o sport. 😊

Co si o knize myslí děti

Moje dcerka si oblíbila omalóvánky v knize. Určitě ji mohu vřele doporučit. Líbí se mi, že je veršovaná a má krásné obrázky.

Natálka
Natálka P.

Měla jsem možnost si knihu přečíst ještě před oficiálním vydáním. Kniha je velmi mile psaná a určitě potěší jak rodiče, tak i jejich děti.

Kamila
Kamila L.

Kupte knihu jako dárek

Kniha vhodná pro děti od 5. do 12. let

Cena knihy: 249,-