Můj život v pár řádcích

Už jako malé dítě jsem měl nutkavou touhu psát. V hlavě se mi promítaly různé obrázky příběhů, které jsem sestavoval do sebe jako puzzle a přenášel je na papír v různých příbězích. Moje představivost nezmizela ani na základní škole. Velmi často se mi při čtení látky stávalo, že jsem myšlenkami sklouzával ke svým příběhům. Když jsem poprvé dostal vysvědčení, tiše jsem proklouzl shlukem nadšených spolužáků. Oni hrdým rodičům ukazovali obrovskou jedničku. Já tehdy rodičům ukazoval dvojku, kterou jsem dostal jako jediný. Ještěže se v první třídě horší známka nedávala. Jediné, v čem jsem ve škole vynikal, byl tělocvik, sloh a chování. Rodiče si mysleli, že život pro mě nebude vůbec jednoduchý a říkali „Jestli se budeš špatně učit, tak půjdeš do zvláštní školy!“ To byl tak velký strašák, že jsem doháněl své volnomyšlenkářství doma s učebnicemi.

Já a syn v první třídě

Od základní školy uplynulo spoustu let. Nejenom, že se mi podařilo úspěšně dokončit základní školu, ale také jsem se stal, k překvapení celé mé rodiny včetně mě samotného, i inženýrem ekonomie na vysoké škole v Liberci. Jako pilný a úspěšný student jsem měl tu poctu přednést v liberecké radnici poděkování před mnoha žáky a rodiči.

Promoce

Promoce 2010

Po vysoké škole jsem měl velké štestí na pracovní pozice. Jako manažer sportovního centra v Jablonci jsem se měl možnost potkávat s českou fotbalovou reprezentací, volejbalovou reprezentací a dokonce i americkou juniorskou hokejovou reprezentací. Vlastně jsem se osobně seznámil s mnoha profesionálními sportovci a jinými úspěšnými lidmi.

Čtyřhra s taťkou a Petrem Čechem

Čtyřkra s taťkou, Petrem Čechem a Jaromírem Blažkem

V té době jsem netušil, že o 2 roky později prožiji nádherných 6 let v profesionálním fotbalovém klubu Slovanu Liberec, jako člen realizačního týmu. A už vůbec jsem netušil, jak úspěšná to bude cesta. Na krk mi byly během této krásné éry pověšeny hned 3 medaile z fotbalové ligy, včetně té nejcennější. Být součástí týmu, který vyhraje českou fotbalovou ligu je nádherný a nezapomenutelný zážitek a já všem, kteří se na tomto úspěchu podíleli moc a moc děkuji.

Ligový titul ve fotbale

Ligový titul ve fotbale v roce 2011|2012

Po 6 letech ve fotbalovém prostředí jsem cítil, že potřebuji změnu. S rodinou jsem odlétl na Havaj za mojí mamkou a pomohl jsem obnovit provoz léčebny pro závislé na alkoholu a drogách. Léčebna Hawaii Island Recovery se stala velmi úspěšná a jsem hrdý na to, že jsem stále součástí společnosti, která pomáhá lidem po celém světě s jejich nemilosrdnými závislostmi. Je to velmi uspokojující pocit pomáhat lidem, kteří to opravdu potřebují. Zjistil jsem, že to je cesta, která mě baví a naplňuje.   

Zaměstnanci Hawaii Island Recovery

Celý tým Hawaii Island Recovery. Napravo v bílých šatech moje mamka a vedle ní manžel John.

 

Chtěl bych dělat svým psaním radost především dětem a proto chystám trilogii o vzniku světa, života a jeho zániku. 1. díl knihy s názvem Řekni mi, jak vznikl svět je už nyní v prodeji. Kniha je vhodná pro děti od 5 do 12 let.

Zisk z prodaných knih bych rád věnoval dětem, které v životě neměly tolik štěstí jako já.

Nenechte si ukrást nikdy nikým své sny!

Zůstaňte informováni o novinkách

Posíláme pouze vhodné emaily