Slide 250 Kč kterou si vaše děti
zamilují!

Rozšířená realita!
Koupit Kniha

“Kniha s rozšířenou realitou”

Dítě si čte pohádku Seiferta

Kniha o vzniku světa psaná ve verších

Kniha je psaná ve verších a pojednává o vzniku světa. O vzniku světa se děti dovídají na pozadí sváru mezi řeckými bohy. Děti by je určitě označily za superhrdiny 😊 (vzpomeňte si třeba na Thora, boha severské mytologie, který se objevuje ve filmech studia Marvel).

Obrázky v knize ožijí při použití aplikace

Kniha o vzniku světa je obohacena o rozšířenou realitu. Děti si mohou číst a prohlížet nádherné ilustrace v knize. Ale při použití aplikace Arloopa se stane něco kouzelného. Obrázky ožijí a začnou se hýbat. Děti budou nadšené.

Nádherné ilustrace

Kniha obsahuje skutečně nádherné ilustrace. V knize je 13 nádherných obrázků, které se za pomocí aplikace rozpohybují a děti tak budou mít ještě větší zážitek z knihy.

Ukázka rozšířené reality v knize

Proč kupit tuto knihu:
Kniha psaná ve verších, rozšířená realita (obrázky se pohybují), místo pro vlastní tvorbu, interaktivní kniha, velmi pozitivní ohlasy

Moc pěkně veršovaná knížka pro děti. Krásné ilustrace a jako velkým bonusem vidím omalovánky i v 3D možnost vidět ilustrace přes zdarma staženou aplikaci v mobilu. To vše dělá knihu mnohem zajímavější a zároveň se odlišuje od běžných dostupných knih. Autorovi děkuji za skvělý nápad a těším se na další vydání.

Lenka K.

Knihu jsem pořídila mému 9. letému synovi, který není moc velký čtenář. Zaujalo mě, že je kniha psaná ve verších a tak jsem jí koupila. Nejenom, že si ji syn přečetl, ale ještě vypracoval do školy o knize referát. Jsem nadšená já i on.

Pavlína K.

Kupte knihu jako dárek

Cena: 250 Kč

Kniha, Řekni mi jak vznikl svět, obsahuje krom veršů a hezkých ilustrací, také rozšířenou realitu, kterou určitě ocení každé dítě.

Nejčastější dotazy ke knize

Rozšířená realita je nejvíce známá ze hry Pokemon Go, kde se pomocí aplikace v reálném prostředí zobrazovaly postavičky, které bylo potřeba chytit.

V knize je to podobné. Při použití aplikace Arloopa stačí pouze namířit na jakýkoliv obrázek a ten se vzápětí dá do pohybu. Telefon současně přehrává animaci a současně zabírá reálné prostředí, takže to celé vytváří dojem, že se obrázek začne hýbat přímo v knize.

Nejdříve je potřeba získat aplikaci. Aplikaci Arloopa je možnos zdarma stáhnout z App Store pro iOS a nebo z Google Play pro Android.

Kniha s názvem, Řekni mi, jak vznikl svět, je určena pro holky i kluky ve věkovém rozpětí 5 – 12 let. Dvanáctileté dospívající dítě si knihu přečte samo a může si odnést určité poznatky. Určitě ho zaujme rozšířená realita, která je použita u každého obrázku. V knize se seznámí okrajově s řeckými bohy. V zadní části knihy si může vybarvovat jednotlivé řecké postavy podle originálních kreseb. Menším dětem mohou předčítat rodiče. I menší děti rozhodně zaujme ožívající obrázky. V knize jsou také volná místa pro nakreslení sluníčka, hvězd nebo Země. Je zde tedy prostor pro to, aby si i malé dítě vyhrálo s knihou i samo.

Svůj příběh nestavím na vědeckém ani náboženském základu. Stvoření světa pojímám jako příběh, který je nezávislý na historii nebo víře. Pro své vyprávění jsem se sice inspiroval řeckými bohy, ale beru je jen jako smyšlené postavy, které mohou zaujmout dětskou fantazii.

Kniha má nádherné obrázky, které se budou jistě dětem líbit. Autor obrázků je můj kamarád ze základní školy. Nakreslil je v komiksovém stylu a k psanému veršovanému textu se velmi hodí. Na jedné stránce jsou verše a na druhé doprovodné obrázky, které dotváří obrazovou představu.

Za pomocí aplikace navíc obrázky ožijí a vykouzlí tak u dětí překvapený výraz.

Věřím, že určitě kniha potěší jako dárek k různým příležitostem. K narozeninám, k svátku nebo jen tak. Potěšilo by mě, kdyby ji rodiče svým dětem dávali pod stromek k Vánocům, které se blíží.