Cesta do kouzelného světa: Kniha s rozšířenou realitou pro děti o vzniku světa

Znáte příběhy, ve kterých se slova stávají skutečností? Představte si knihu, která dokáže ožít díky rozšířené realitě – místo pouhých ilustrací, děti mohou prozkoumat svět, který se rozprostírá přímo před jejich očima! Obrázky v knize se rozpohybují a dodají příběhu své kouzlo.

Tato kniha je důkazem toho, že příběh a technologie se mohou spojit v neuvěřitelně kouzelný zážitek. Každá stránka je jako branou do jiného světa. Stačí jen naskenovat stránku pomocí telefonu a sledovat, jak se ilustrace v knize dají do pohybu. Děti se mohou, díky této technologii, ponořit do fantastických světů, objevovat tajemná místa a ještě více se ztotožnit s postavami v příběhu!

Ilustrace v této knize jsou precizně malované pro každý krátký příběh zvlášť. Příběhů v knize je hned několik. Jednotlivé příběhy popisují ve verších vznik planet. Rozšířená realita pak dokáže v krátké animaci zobrazit děj.

Ukázka rozšířené reality z knihy, Řekni mi, jak vznikl svět

Každá stránka nabízí novou kapitolu dobrodružství. Příběh sleduje hlavní hrdiny, mezi které patří Zeus, Héra, Apollón nebo Artemis. Děti se mohou stát součástí děje a spolu s hrdiny řešit jejich spory, tak aby vše dobře dopadlo.

Kniha s názvem, Řekni mi, jak vznikl svět, zábavným způsobem rozvíjí fantazii a kreativitu dětí, ale také může přinést poznání ze světa řeckých bohů.

Kniha nabízí poutavý příběh psaný ve verších, úžasné ilustrace a moderní technologii.

Kniha je ideálním dárkem pro děti od 5 do 11 let.

Momentálně je kniha v akci za pouhých 180 Kč. Stačí kliknout na následující obrázek nebo odkaz a knihu objednat.