Kniha s názvem Řekni mi, jak vznikl svět od Jana Seiferta, je od letošních Vánoc v prodeji. Kniha se dá obstatrat pouze přes webové stránky janseifert.cz a bylo vytištěno jen limitované množství knih. V tuto chvíli autor připravuje další knihu o vzniku života na planetě. Narozdíl od té první knihy nebude psána celá ve verších, ale bude vyprávět o životě malého kluka, který se vrácí do minulosti a prožívá život plný dobrodružství.

Co se dětem na knize o vzniku světa líbí?

Kniha není dlouhá a dá se přečíst v několika málo minutách. To se líbí především dětem, které za život moc knih nepřečetly nebo to pro některé děti byla dokonce první kniha, kterou za svůj život dočetly.

Zde je jedno z krásných a úsměvných hodnocení malého čtenáře Toníka.

Kniha se mi líbila, protože byla krátká.

Každé kladné hodnocení, je dobré hodnocení. U krátkých knih je jistota, že je děti alespoň dočtou celé. Tedy, alespoň doufám.

Další krásné hodnocení jsem obdržel hned po Vánocích.

Mé děti se do knihy začetly a přestaly rozbalovat ostatní dárky, než ji celou nepřečetly. Kniha se jim moc líbila.

Takové hodnocení se krásně čte a poskytuje mi radost a motivaci do další práce.

Přisli jsme domů z vánočních trhů, kde jsme si knihu pořídíli a děti nám nepomohly ani vybalit nákup. Vrhly se na knihu a celou ji přečetly. Akorát se trochu hádaly, kdo bude vymalovávat obrázky. Měli jsme koupit knihy dvě.

Takovéto hodnocení samozřejmě potěší a ještě více potěšilo to, že si rodina obstarala ješte další knihu.

Nejvíc se mi na knize líbí, že se rýmuje a má hezké obrázky

Toto hodnocení mi udělalo velkou radost, protože komplexně shrnuje smysl knihy. Jsem rád, že se kniha díky rýmům dobře čte a zaujme i malé čtenáře. Terezce je 7 let.

Kniha se mi moc líbila a těším se na další díl

Takto zněla většina hodnocení. Taková hodnocení dávají chuť do práce. Samozřejmě to je tak i trochu závazek. Ale dobrá zpráva je, že jsem na knize začal pracovat a měla by být do začátku prázdnin hotová. Tentokrát slibuji plnohodnotnou delší knihu, která přinese příběh kluka objevující vznik života na planetě zemi. Od knihy si slibuji to, že se děti formou příběhu dozví, jak vznikl život podle nejnovějších teorií. Tato kniha by se měla objevit i v knihkupectvích.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *