Knihy pro děti o vesmíru s rozšířenou realitou

Vesmír odjakživa lidstvo zajímal. Záhad a spekulací, které se kolem vesmíru tvoří je nespočet. Nikdo ale přesně neví jak vesmír vznikl, ale předpokládá se, že z velkého třesku. Kde se ale vzal v té nicotě velký třesk? Kde, kdy, jak a proč vlastně velký třesk vznikl?  Na tyto otázky se hledají odpovědi jen těžko. Podle současných fyzikálních modelů je vesmír starý asi 13,8 miliard let, ale jeho počáteční stav a přesný průběh velkého třesku není znám. Nebudu se tedy pouštět do velkých rozborů, kterých je plný internet. Knihy pro děti o vesmíru by mohly být ale dobrou volbou pro vaše děti.

Kniha, kde se planety pohybují ve 3D modelu

Ještě před pár lety bychom si neuměli představit, že je něco takového vůbec možné. V dnešní době toho je ale možné mnoho. Pomocí speciálních programů můžeme do knihy vložit i pohybující se 3D modely. V tomto případě 3D planety, které se točí kolem své osy. Přidáme-li k tomu veršovaný příběh, krásné ilustrace a omalovánky pro menší i větší děti, dostaneme knihu s názvem Řekni mi, jak vznikl svět. V knize nenajdete vědecké poznatky o vzniku vesmíru, ale pohádkově veršovaný příběh pro děti ve věku od 5 do 12 let. Starší děti ocení především rozšířenou realitu, která je součástí této knihy a mladší děti ocení verše, které jsou mnohem čtivější než běžný text.

Planety 3D v rozšířené realitě

Planety 3D v rozšířené realitě

O čem kniha pro děti o vesmíru pojednává

Kniha s názvem Řekni mi, jak vznikl svět pojednává o řeckých bozích, kteří ve veršovaném příběhu vystupují jako hrdinové tvořící svět. Kniha by nebyla napínavá, kdyby se v knize nevyskytly zápletky. I díky těmto zápletkám a nadpřirozeným vlastnostem postav vznikají různorodé planety.  V knize se objevuje Zeus, největší bůh řecké mytologie, Héra, největší starověká řecká bohyně a ochránkyně rodiny nebo bohyně lovu Artemis, která vystřelí svůj šíp, jenž způsobí málem neštěstí. Každá pohádka má však dobrý konec a ani tento příběh nebude výjimkou. Jestliže hledáte knihu, která vaše dítě zabaví, tak je kniha Řekni mi, jak vznikl svět, ta pravá.

Ukázka rozšířené reality

Planeta země v knize s rozšířenou realitou

Točící se planeta Země v knize s rozšířenou realitou – kniha Řekni mi, jak vznikl svět

Jak a kde koupit knihu pro děti o vesmíru

Knihu o vzniku světa obsahující rozšířenou realitu lze koupit několika možnými způsoby.

  1. Na oficiální stránkách na tomto odkazu
  2. Osobním odběrem v Liberci
  3. Rychlý nákup přes QR kód přes vaší mobilní aplikaci

Cena za knihu je 249Kč + 89Kč poštovné. Pokud si osobně můžete knihu vyzvednout, tak si prosím odečte při použití QR kódu poštovné.